Darmowa karta Revolut!

Revolut to międzynarodowa karta płatnicza która rozwiązuje problem płatności w różnych walutach – bez dodatkowych opłat!

Dlaczego warto używać Revoluta?

Ponieważ pozwala na dokonywanie płatności w aż 130 walutach na całym świecie bez żadnych prowizji, ukrytych opłat czy kosztów przewalutowania, którymi tradycyjnie obciążają nas banki.

W aplikacji można mieć darmowe konto w aż 25 walutach – USD, GBP, EUR, PLN, CHF, DKK, NOK, SEK, RON, SGD, HKD, AUD, NZD, TRY, ILS, AED, CAD, HUF, INR, JPY, MAD, CZK, QAR, THB, oraz ZAR – i dokonywać transakcji w ponad 100 dodatkowych walutach.

Podczas płatności kartą za granicą, transakcja wymiany walut wykonywana jest automatycznie, dlatego nie ma potrzeby, aby wymieniać walutę przed przystąpieniem do transakcji.

Ile kosztuje Revolut?

Korzystanie z podstawowego konta Revolut jest bezpłatne.
Konto Premium kosztuje 29,99 zł/ miesięcznie.

Wydanie karty Visa lub Mastercard kosztuje normalnie 19 zł, ale do końca lipca 2018 dla klientów KOLEO karta Revolut jest bezpłatna.

Doładowanie konta Revolut kwotą 20 PLN – zamiast opłaty aktywacyjnej – będzie w całości do wykorzystania przez użytkownika po aktywacji karty. 

Na co należy zwrócić uwagę korzystając z Revoluta?

  • Zawsze płacąc Revolutem korzystaj z waluty lokalnej a nie z DCC (Dynamic Currency Conversion).
    Jeżeli terminal POS zaproponuje Ci płatność np. w GBP to należy zaznaczyć odpowiedź odmowną i kontynuować w lokalnej walucie by uniknąć niepotrzebnych kosztów przewalutowania. Właściciel terminala lub operator bankomatu próbują narzucić nam własny kurs wymiany ponieważ umożliwia im to wygenerowanie dodatkowych zysków z takiej transakcji.
  • Karta Revolut ze względów bezpieczeństwa działa tylko i wyłącznie w terminalach online.
    Nie ma możliwości płatności offline za pośrednictwem Revoluta.
  • Limit związany z wypłatami z bankomatów wynosi 200 GBP, 200 EUR lub 800 PLN miesięcznie.
    Wypłata z bankomatu powyżej tej granicy, powoduje naliczenie opłaty w wysokości 2% transakcji. Warto mieć to na uwadze i płacić kartą w sklepach, restauracjach i innych punktach usługowych zamiast płacić gotówką.

Zamów darmową kartę Revolut !

Judyta Ozimkowska

Jestem podróżniczką, autorką tekstów oraz miłośniczką koni.